27 maja rozpoczynamy sprzedaż mieszkań na osiedlu Unikat Apartamenty II przy ul. Belgradzkiej 114C w Gdańsku. Projekt zakłada 6-kondygnacyjny budynek apartamentowy, w którym zaplanowaliśmy 37 mieszkań o powierzchniach od 33,14 m² do 95,94 m².
Nowy budynek apartamentowy w dzielnicy Piecki-Migowo charakteryzować się będzie architekturą spójną z sąsiadującą zabudową osiedla Unikat Apartamenty. Elewacje obiektu będą jasne, a liczne przeszklenia zapewnią mieszkańcom dużo naturalnego światła. Zaprojektowaliśmy prywatne, zielone tarasy o powierzchniach od 24 m² do 81 m² oraz balkony i tarasy do 70 m². Otoczenie inwestycji to zielone i spokojne tereny w sąsiedztwie Parku „Słoneczniki”, z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury.
Mieszkańcy będą mieli blisko do szkół, przedszkoli, punktów usługowych, sklepów i restauracji, a także do jednego z największych w Trójmieście centrów handlowych, Galerii Morena. Dodatkowym walorem jest położenie niedaleko węzła komunikacyjnego przy ul. Rakoczego oraz w pobliżu innych przystanków autobusowych i tramwajowych.
W bezpośrednim sąsiedztwie budynku C nasi architekci zaprojektowali liczne tereny zielone, na których mieszkańcy znajdą duży plac zabaw i strefę relaksu. Dla miłośników aktywności fizycznej przewidziano specjalne miejsce do workoutu, a cała przestrzeń zostanie uzupełniona wieloma ścieżkami spacerowymi, drzewami, rabatami kwiatowymi oraz elementami małej architektury. W hali garażowej dostępnych będzie 36 miejsc postojowych. Udogodnienia zaplanowane w budynku C to m.in. myjka dla pupili i rowerownia. W kolejnych etapach osiedla Unikat Apartamenty II powstaną również siłownia i kids club.
Termin zakończenia budowy budynku C jest szacowany na II kwartał 2027 roku. W rozpoczętej właśnie sprzedaży mieszkań w tym obiekcie ceny zaczynają się od około 500 tysięcy złotych.
Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody Rutkowski Group sp. z o.o. jest niedozwolone.
MASZ PYTANIE?
Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.