Dobry wybór
Ranking 100 Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych Forbes to unikatowe i prestiżowe przedsięwzięcie, które nagradza wyróżniające się i świetnie prosperujące rodzinne firmy z polskim kapitałem. Umieszczenie nas tej liście to nie lada osiągnięcie, tym bardziej cieszymy się i dziękujemy za docenienie naszej wieloletniej działalności.

Laureaci tej prestiżowej nagrody zostali zaproszeni do udziało w IV Forum Firm Rodzinnych organizowanym w stolicy Pomorza, w Gdańsku, 16 września 2021 r. Była to świetna okazja do rozmowy i wymiany doświadczeń w gronie przedsiębiorców rodzinnych z polskim kapitałem i ekspertów. Spotkania Forbesa organizowane są w formie ciekawej debaty, w której z przyjemnością i zainteresowaniem uczestniczyliśmy już kolejny raz. Dziękujemy serdecznie redakcji Foresa za wyróżnienie oraz naszym pracownikom, dzięki którym Firma Rutkowski Development odnosi sukcesy i prężnie rozwija się każdego dnia. Tylko dzięki wspólnej, sumiennej pracy jesteśmy w tym miejscu i z zapałem patrzymy w przyszłość.

 

 

 

Zdjęcie naszych dyrektorów odbierających nagrodę: Sławomira Osińskiego – dyrektora ds. inwestycji – region pomorskim i Szymona Raczkowskiego – dyrektora sprzedaży, wykonał Piotr Hukało.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

    W celu kontaktu z Rutkowski Development sp. j. za pośrednictwem formularza, który jest powyżej prosimy o podanie wskazanych w nim danych. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz nie będzie możliwe wysłanie wiadomości, którą chcesz nam przekazać. Szanujemy Twoją prywatność dlatego informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, przy ul. Elizy Orzeszkowej 36A lok. 3, tel.: (87) 621-60-60, e-mail:biuro@rutkowskidevelopment.pl