Dobry wybór
kupimy grunt

01KUPIMY GRUNTY

W związku z dynamicznym rozwojem spółki i realizacją projektów mieszkaniowych oraz komercyjnych w całej Polsce, jesteśmy zainteresowani zakupem gruntów pod zabudowę lub gruntów zabudowanych, przeznaczonych do adaptacji, powyżej 2000 m² zlokalizowanych w miastach lub na ścisłych obrzeżach miast.

Kupimy działki oraz ziemie zarówno w centrum, jak i na ścisłych obrzeżach miast, w atrakcyjnych lokalizacjach – np. blisko zieleni, akwenów wodnych, w miejscach z potencjałem.


02CHCESZ SPRZEDAĆ GRUNT?

Masz atrakcyjną ziemię na sprzedaż i szukasz nabywcy?
Poszukujesz dewelopera, który zakupi Twoją działkę? Skontaktuj się z nami. W naszym Zespole znajdują się doświadczeni prawnicy i finansiści, którzy pomogą Ci w bezpiecznym zamknięciu transakcji.

03MASZ WIEDZĘ NA TEMAT ATRAKCYJNEGO GRUNTU NA SPRZEDAŻ?

Zachęcamy do kontaktu nie tylko osoby będące właścicielami gruntów.

Poszukujemy także wszystkich posiadających wiedzę o atrakcyjnych gruntach i nieruchomościach na sprzedaż – z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną lub usługową o powierzchni powyżej 2000 m2.

kupimy grunt pod inwestycję

CHCESZ SPRZEDAĆ GRUNT LUB MASZ INFORMACJE O ATRAKCYJNEJ ZIEMI NA SPRZEDAŻ?

Wypełnij formularz, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko w sprawie wybranych ofert.


    W celu kontaktu z Rutkowski Development sp. j. za pośrednictwem formularza, który jest powyżej prosimy o podanie wskazanych w nim danych. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz nie będzie możliwe wysłanie wiadomości, którą chcesz nam przekazać. Szanujemy Twoją prywatność dlatego informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, przy ul. Elizy Orzeszkowej 36A lok. 3, tel.: (87) 621-60-60, e-mail:biuro@rutkowskidevelopment.pl