Budowa osiedla Radosnego w Piszu, przy ul. Słubickiej 61 trwa i choć widać już efekty prac to, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, nasz zespół architektów przygotował kolejną wizualizacje tego projektu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowiutką wizualizacja Osiedla Radosnego w Piszu i przy okazji przypominamy najważniejsze informacje dotyczące inwestycji:

  • Kameralne Osiedle Radosne powstaje przy ul. Słubickiej w Piszu. Pięknie zaaranżowane części wspólne z możliwością wypoczynku na świeżym powietrzu, ponadczasowa architektura i zaaranżowana zieleń sprawią, że każdy będzie czuł się tu dobrze.
  • Dla najmłodszych przygotowaliśmy, w samym sercu osiedla, bajkowy plac zabaw, tworząc beztroską i bezpieczną przestrzeń do rozwoju i zabawy. Wewnętrzna bawialnia (Kids Room) z elementami małpiego gaju, zagwarantują dzieciom całoroczną rozrywkę, a rodzicom poczucie spokoju.
  • Teraz mieszkanie w Piszu możesz kupić na preferencyjnych warunkach płatności. 10% ceny zapłać teraz, a resztę w 2025 r.
lub zadzwoń i zapytaj o ofertę, tel. 724 666 724.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.