Dynamiczny rozwój spółki deweloperskiej - Rutkowski Development - działającej na rynku od 34 lat i dążenie do zapewnienia kompleksowych usług na rynku nieruchomości, przyczyniły się do utworzenia sprofilowanych obszarów biznesowych, skupionych wokół marki Rutkowski.

Mamy prawdziwą przyjemność poinformować, że z sukcesem wykonaliśmy kolejny ważny krok w kierunku budowy nowoczesnej struktury organizacyjno-prawnej – grupy kapitałowej Rutkowski Group – dopasowanej do realiów i wymogów rynku. W dniu 30 czerwca 2023 r. (dzień wpisu do KRS) nastąpiło przekształcenie spółki Rutkowski Development sp. j. w spółkę Rutkowski Group Sp. z o.o. Więcej informacji o Rutkowski Group znajdą Państwo na www.rutkowskigroup.pl.


Rozwój wpisany jest w DNA naszej marki.


Budujemy w całej Polsce, zarówno inwestycje deweloperskie, jak i komercyjne, czy w zakresie generalnego wykonawstwa. Możemy pochwalić się 72 realizacjami, w tym wybudowaniem 32 osiedli, gdzie dostępnych jest w sumie 3756 mieszkań. Zarządzamy assetem ok. 100 nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Do każdego naszego projektu podchodzimy w sposób całościowy, tworząc miejsca, które spełniają nie tylko potrzeby społeczeństwa, ale też i zyskują w czasie na swojej wartości.


DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

32

osiedla

72

realizacje

34

lata doświadczenia

3756

mieszkań