Dobry wybór

PREMIERA WAVE APARTAMENTY. FALA PRZYJEMNOŚCI Z MIESZKANIA NA MAZURACH.

2021 | 12 | 23

PREMIERA WAVE!
Świta, słyszysz śpiew ptaków i rechot żab, jeszcze kilka kroków i poczujesz wiatr w żaglach i słońce na twarzy. Łódź czeka, widzisz jak spokojnie kołysze się na wodzie, gdy wchodzisz do portu. Odcumowujesz, płyniesz. Odwracasz głowę w stronę lądu.
Twój apartament żegna Cię czerwonym uśmiechem róż na tarasie.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

NOWY ETAP MONO APARTAMENTY.

2021 | 12 | 14

Drugi i tym samym ostatni etap MONO Apartamenty już w sprzedaży. W ofercie szeroki wybór metraży, od 34, 88 do 123,49 . 42 ustawne i przestronne apartamenty w samym sercu Ełku.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

NOWY ETAP OSIEDLA MONSA W GDAŃSKU W SPRZEDAŻY.

2021 | 10 | 25

Nowa oferta na etap D osiedla MONSA w Gdańsku gotowa! Kameralny budynek usytuowany równolegle do ulicy Czermińskiego to 40 mieszkań o metrażach od 25 m² do 75 m². Tylko teraz największy wybór mieszkań w najlepszych cenach.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

RUTKOWSKI DEVELOPMENT W RANKINGU 100 NAJCENNIEJSZYCH POLSKICH FIRM RODZINNYCH FORBES.

2021 | 09 | 24

Ranking 100 Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych Forbes to unikatowe i prestiżowe przedsięwzięcie, które nagradza wyróżniające się i świetnie prosperujące rodzinne firmy z polskim kapitałem. Umieszczenie nas tej liście to nie lada osiągnięcie, tym bardziej cieszymy się i dziękujemy za docenienie naszej wieloletniej działalności.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

PARKOWA OSIEDLE. NOWA INWESTYCJA W GRAJEWIE.

2021 | 09 | 09

W Grajewie przy ul. mjr. Jana Tabortowskiego, wśród pól, zagajników i rzeki Ełk powstaje harmonijne, przyjazne rodzinom Osiedle Parkowa. Pięknie zaaranżowane części wspólne z możliwością wypoczynku na świeżym powietrzu, ponadczasowa architektura i zaprojektowana przez architekta zieleń sprawią, że będzie to wyjątkowy adres. Już niedługo oferta mieszkań na osiedlu Parkowa pojawi się na naszej stronie internetowej.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

WAVE – APARTAMENTY W GIŻYCKU WKRÓTCE W SPRZEDAŻY.

2021 | 08 | 31

Półmetek dzieli nas od startu sprzedaży nowej inwestycji w Giżycku. Wyjątkowe i niepowtarzalne Wave to apartamenty w zabudowie kaskadowej z południowymi, rozległymi tarasami, nasłonecznionymi przez większość dnia. W sąsiedźtwie Jeziora Niegocin i Ekomariny oraz Portu Żeglugi Mazurskiej, do których przyszli mieszkańcy będą mieć zaledwie 400 m będzie można doświadczyć wszystkich zalet mieszkania w sercu Mazur… już niedługo przedstawimy więcej informacji.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAWIADOMIENIE O NARUSZENIU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – RUTKOWSKI DEVELOPMENT SP. J.

2021 | 08 | 30

Rutkowski Development Spółka Jawna z siedzibą w Ełku informuje, iż jako administrator danych osobowych stała się ofiarą ataku zorganizowanej grupy cyberprzestępczej posługującej się oprogramowaniem typu ransomware. Według wstępnej analizy tego typu ataki hakerskie polegają przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do znajdujących się w posiadaniu administratora baz danych, w których znajdują się dane osobowe. Jednocześnie Zarząd zapewnia, że zostały podjęte natychmiastowe kroki w celu wyeliminowania zagrożenia. Powiadomiono także organy ścigania i odpowiednie służby, w tym dokonane zostało stosowne zawiadomienie skierowane do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jako organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAWIADOMIENIE O NARUSZENIU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – RD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

2021 | 08 | 30

RD Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku informuje, iż jako administrator danych osobowych stała się ofiarą ataku zorganizowanej grupy cyberprzestępczej posługującej się oprogramowaniem typu ransomware. Według wstępnej analizy tego typu ataki hakerskie polegają przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do znajdujących się w posiadaniu administratora baz danych, w których znajdują się dane osobowe. Jednocześnie Zarząd zapewnia, że zostały podjęte natychmiastowe kroki w celu wyeliminowania zagrożenia. Powiadomiono także organy ścigania i odpowiednie służby, w tym dokonane zostało stosowne zawiadomienie skierowane do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jako organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAWIADOMIENIE O NARUSZENIU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – RD CAPITAL SP. Z O.O.

2021 | 08 | 30

RD Capital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku informuje, iż jako administrator danych osobowych stała się ofiarą ataku zorganizowanej grupy cyberprzestępczej posługującej się oprogramowaniem typu ransomware. Według wstępnej analizy tego typu ataki hakerskie polegają przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do znajdujących się w posiadaniu administratora baz danych, w których znajdują się dane osobowe. Jednocześnie Zarząd zapewnia, że zostały podjęte natychmiastowe kroki w celu wyeliminowania zagrożenia. Powiadomiono także organy ścigania i odpowiednie służby, w tym dokonane zostało stosowne zawiadomienie skierowane do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jako organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAWIADOMIENIE O NARUSZENIU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – RD CAPITAL SP. Z O.O. SP. K.

2021 | 08 | 30

RD Capital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Białymstoku informuje, iż jako administrator danych osobowych stała się ofiarą ataku zorganizowanej grupy cyberprzestępczej posługującej się oprogramowaniem typu ransomware. Według wstępnej analizy tego typu ataki hakerskie polegają przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do znajdujących się w posiadaniu administratora baz danych, w których znajdują się dane osobowe. Jednocześnie Zarząd zapewnia, że zostały podjęte natychmiastowe kroki w celu wyeliminowania zagrożenia. Powiadomiono także organy ścigania i odpowiednie służby, w tym dokonane zostało stosowne zawiadomienie skierowane do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jako organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAWIADOMIENIE O NARUSZENIU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – SOBOLA BIEL I SP. Z O.O.

2021 | 08 | 30

Sobola Biel I Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku informuje, iż jako administrator danych osobowych stała się ofiarą ataku zorganizowanej grupy cyberprzestępczej posługującej się oprogramowaniem typu ransomware. Według wstępnej analizy tego typu ataki hakerskie polegają przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do znajdujących się w posiadaniu administratora baz danych, w których znajdują się dane osobowe. Jednocześnie Zarząd zapewnia, że zostały podjęte natychmiastowe kroki w celu wyeliminowania zagrożenia. Powiadomiono także organy ścigania i odpowiednie służby, w tym dokonane zostało stosowne zawiadomienie skierowane do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jako organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAWIADOMIENIE O NARUSZENIU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – SOBOLA BIEL I SP. Z O.O. SP. K.

2021 | 08 | 30

Sobola Biel I Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Białymstoku informuje, iż jako administrator danych osobowych stała się ofiarą ataku zorganizowanej grupy cyberprzestępczej posługującej się oprogramowaniem typu ransomware. Według wstępnej analizy tego typu ataki hakerskie polegają przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do znajdujących się w posiadaniu administratora baz danych, w których znajdują się dane osobowe. Jednocześnie Zarząd zapewnia, że zostały podjęte natychmiastowe kroki w celu wyeliminowania zagrożenia. Powiadomiono także organy ścigania i odpowiednie służby, w tym dokonane zostało stosowne zawiadomienie skierowane do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jako organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

ZAWIADOMIENIE O NARUSZENIU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY RUTKOWSKI ANTONI.

2021 | 08 | 30

Zakład Ogólnobudowlany Rutkowski Antoni z siedzibą w Białymstoku informuje, iż jako administrator danych osobowych stała się ofiarą ataku zorganizowanej grupy cyberprzestępczej posługującej się oprogramowaniem typu ransomware. Według wstępnej analizy tego typu ataki hakerskie polegają przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do znajdujących się w posiadaniu administratora baz danych, w których znajdują się dane osobowe. Jednocześnie Zarząd zapewnia, że zostały podjęte natychmiastowe kroki w celu wyeliminowania zagrożenia.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

PREZES ANTONI RUTKOWSKI OSOBOWOŚCIĄ WARMII I MAZUR.

2021 | 08 | 27

W zeszłym tygodniu w Zamku Ryn na Mazurach odbyła się uroczysta Gala plebiscytu Osobowość Roku 2019, podczas której za swoją ciężką pracę nagrodzeni zostali przedsiębiorcy, społecznicy, artyści, samorządowcy i naukowcy. Ze względu na pandemię wydarzenie nie mogło odbyć się wcześniej, ale warto było na nie czekać tym bardziej, że laureatów wybrali Czytelnicy Polska Times w drodze głosowania.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

PREMIERA NOWEGO ETAPU PRZYSTAŃ APARTAMENTY W GIŻYCKU.

2021 | 07 | 02

Nowy etap Przystań Apartamenty w Giżycku już w sprzedaży. Teraz największy wybór w najlepszych cenach. Pełna lista mieszkań w nowym budynku C jest już dostępna na naszej stronie TUTAJ>> W ofercie aż 75 mieszkań o metrażach od 25 m² do 103 m².

 

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

NOWY ETAP SOBOLA BIEL JUŻ W SPRZEDAŻY.

2021 | 07 | 01

NOWY ETAP SOBOLA BIEL już w sprzedaży. Teraz największy wybór mieszkań w najlepszych cenach!

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Idzie nowe. Nowe osiedle w Białymstoku przy ul. Studziennej.

2021 | 06 | 12

Nie zwalniamy tempa! Niebawem w przedsprzedaży pojawi się nasza nowa propozycja – nowoczesny apartamentowiec u zbiegu ulic Studzienna i Alei Konstytucji 3 Maja.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

NOWOŚCI W GDAŃSKIEJ OFERCIE JUŻ WKRÓTCE.

2021 | 05 | 11

W otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w dzielnicy Piecki-Migowo w Gdańsku powstaje wyjątkowy projekt –  kameralne budynki z mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Salony Sprzedaży zamknięte w Wielką Sobotę

2021 | 03 | 31

Drodzy Klienci, informujemy, że w Wielką Sobotę 3 kwietnia nasze Salony Sprzedaży będą zamknięte.

Przepraszamy za utrudnienia. Do zobaczenia po Świętach Wielkanocnych, 6 kwietnia we wtorek😊

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

WYJĄTKOWY PROJEKT JUŻ WKRÓTCE W BIAŁYMSTOKU.

2021 | 03 | 16

Jeszcze tej wiosny w sprzedaży pojawi się nowa inwestycja zlokalizowana w spokojnej okolicy nieopodal Rezerwatu Antoniuk przy ul. Lodowej w Białymstoku.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

WIOSENNA PROMOCJA
01-31.03.2021.

2021 | 03 | 02

Marzec to miesiąc wiosennych promocji w Rutkowski Development i Sobola Biel! Oferujemy mieszkania z rabatem nawet do 22 000 zł.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

RABAT OD SERCA.

2021 | 02 | 04

Wybrane mieszkania w walentynkowej promocji trwającej od 1 do 28 lutego 2021 roku.
Z okazji walentynek uruchamiamy wyjątkowe rabaty na wybrane mieszkania z naszych inwestycji budowanych w aż 5 miastach w Polsce.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

WŚRÓD NAJLEPSZYCH.

2021 | 01 | 07

Pomimo trudnego 2020 roku, nie daliśmy za wygraną. Doskonalenie naszej jakości zaowocowało docenieniem przez branżę deweloperską. Otrzymaliśmy aż 3 nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach:

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Jedyne takie apartamenty w sercu Ełku. Nowa inwestycja w sprzedaży.

2020 | 12 | 30

Mono Apartamenty, zlokalizowane przy ul. Targowej 4 w Ełku, wyróżnia ponadczasowa biel – nie tylko na elewacji, ale także na dachach – co jest unikatem w skali ogólnopolskiej. Biel jest kolorem epoki nowoczesnej – jest czysta, doskonała i nie podlega modzie.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

ŚWIĄTECZNE PROMOCJE NA SOBOLA BIEL

2020 | 12 | 15

ŚWIĄTECZNE PROMOCJE!
U nas Mikołaj przyszedł dwa tygodnie wcześniej i zostawił prezenty dla naszych Klientów. Wybierz swój i odbierz klucze już wiosną 2021 roku:
 • Rabat na mieszkanie do 17 000 zł*
 • Garaż w promocyjnej cenie tylko 12 000 zł*

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Finał akcji Szlachetna Paczka

2020 | 12 | 14

Pomagamy na Święta! Już po raz 7. firmy Rutkowski Development i Rutkowski Hydraulika dołączyły do drużyny Szlachetnej Paczki. Wspólnie zebraliśmy spory worek prezentów o niemałych gabarytach i tym samym zaspokoiliśmy najpilniejsze potrzeby i wywołaliśmy uśmiech na twarzach rodziny z Ełku.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagamy razem z „Mikołajkowym autobusem Radia 5”

2020 | 12 | 07

Pomagamy! Jak co roku wzięliśmy udział w akcji charytatywnej „Mikołajkowy Autobus Radia 5”. Inicjatywa ma już 25 lat i mimo tegorocznych trudności odbyła się 4 grudnia, ale w innej formie niż zwykle.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Monsa – nowa gdańska inwestycja już w ofercie.

2020 | 10 | 09

Mieszkania w zgodzie z naturą u zbiegu ulic Czermińskiego i Guderskiego w Gdańsku już w sprzedaży.

Zobacz wschód słońca nad budzącym się miastem, usłysz rozmowę ptaków o świcie, poczuj zapach świeżo skoszonej trawy. Naciesz oko zielenią, która otula architekturę.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Antoni Rutkowski nagroda osobowość roku

Antoni Rutkowski Osobowością Roku 2019

2020 | 07 | 29

Założyciel i współwłaściciel Rutkowski Development, Antoni Rutkowski, po raz kolejny otrzymał zaszczytny tytuł Osobowości Roku w kategorii Biznes, w powiecie ełckim.

Mieszkańcy Ełku i okolic docenili trud oraz zaangażowanie Pana Antoniego w rozwój gospodarki powiatu ełckiego. To duże wyróżnienie, szczególnie że zwycięzca został wyłoniony w wyniku niezależnego głosowania.

Dziękujemy za wszystkie głosy i słowa uznania. Jesteśmy dumni, że naszemu Zespołowi przewodzi tak wyjątkowa osoba.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdjęcie mieszkania Grajewo

Nowe mieszkania w Grajewie wkrótce w sprzedaży.

2020 | 06 | 29

Wkrótce w sprzedaży pojawi się nasza nowa propozycja – zabudowa wielorodzinna z nowoczesną, kameralną architekturą.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Apartamenty przy ul Kraszewskiego w Węgorzewie

Nova Forma. Nowe osiedle w Węgorzewie już w sprzedaży!

2020 | 06 | 29

Nie zwalniamy tempa! W sprzedaży jest już nasza nowa (i kolejna) inwestycja w Węgorzewie – Nova Forma, zlokalizowana przy ulicy Kraszewskiego.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyjątkowe osiedle przy ul. Armii Krajowej w Giżycku, wkrótce w sprzedaży.

2020 | 06 | 29

Przygotowujemy dla Państwa coś naprawdę wyjątkowego. Nasi architekci zaprojektowali budynek na wzór zachodnioeuropejskich apartamentów, charakterystycznych dla zabudowy nad akwenami.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Apartamenty przy ul. Targowej 4 Ełk wizualizacja

Nowe mieszkania i lokale usługowe przy ul. Targowej w Ełku, wkrótce w sprzedaży.

2020 | 06 | 29

Już wkrótce w sprzedaży pojawi się nasza nowa propozycja – zabudowa wielorodzinna z nowoczesną, kameralną architekturą blisko centrum Ełku.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdjęcie lekarza

Podsumowanie akcji „Wspieramy Polską Służbę Zdrowia w walce z koronawirusem”

2020 | 06 | 18

Z wielkim sukcesem zakończyliśmy akcję „Wspieramy Polską Służbę Zdrowia w walce z koronawirusem”. Akcja trwała od 1 kwietnia do 31 maja 2020 roku, a zebrane środki finansowe trafiły do szpitali walczących z epidemią w Polsce.
Wsparliśmy:

Szpital w Ostródzie S.A. przy ul. Wł. Jagiełły 1
Pro-Medica w Ełku przy ul. Baranki 24
1. Wojskowy Szpital z Polikliniką w Ełku przy ul. Kościuszki 30
7.  Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SPZOZ im. Kontradmirała Prof. W. Łasińskiego w Gdańsku przy ul. Polanki 117
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku przy ul. Waszyngtona 17 w Białymstoku
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera przy ul. Szpitalnej 60 w Suwałkach

Dziękujemy personelowi medycznemu za ich ich niezwykłe zaangażowanie i odwagę! Nasze serca napełnia wdzięczność.

CZYTAJ WIĘCEJ

Aktualności film zdjęcie

Jakość rodzi się z pasji

2020 | 06 | 05

Od 10 lat, z myślą o Was, tworzymy komfortowe, przyjazne i piękne miejsca do życia. Tym krótkim video chcielibyśmy pokazać Wam efekty naszej wieloletniej pracy i zaangażowania. Dla Was chcemy tworzyć produkty doskonałe .️
Film dostępny jest TUTAJ.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rutkowski Development Instagram

Rutkowski Development zaprasza na swój Instagram

2020 | 05 | 19

Odwiedźcie nas na Instagramie! Od wczoraj nasze konto zyskało nowy, odświeżony image. Sami sprawdźcie jaki Profil znajdziecie

 • pod nazwą rutkowskidevelopment
 • lub klikając w link
CZYTAJ WIĘCEJ

wizualizacja Osiedla Sobola Biel w Suwałkach

Nowy etap osiedla Sobola Biel już w sprzedaży.

2020 | 05 | 06

Nowy etap osiedla Sobola Biel już w sprzedaży.
Największy wybór mieszkań w atrakcyjnych cenach.

 • metraże od 29,19 do 75,85 m² (pozostałe etapy do 92,42 m²)
 • ustawny balkon lub zielony taras
 • trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych
 • drzwi wejściowe antywłamaniowe
 • grzejniki panelowe
 • wideodomofony
 • plac zabaw na osiedlu
 • jedyne w okolicy osiedle z własnym, blisko 2-hektarowym parkiem

Wybierz swoje wymarzone mieszkanie w Dzielnicy Przyszłości.

Czekamy na Twój telefon:
723 313 723, 721 919 721

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdjęcie lekarzy

Wspieramy Polską Służbę Zdrowia w walce z koronawirusem!

2020 | 04 | 10

TY kupujesz mieszkanie na jednym z naszych osiedli, MY przekazujemy 1000 zł do jednego ze szpitali walczących z pandemią koronawirusa w Polsce. Akcja obowiązuje od 4 kwietnia do 31 maja 2020 rokuRegulaminy zawierające szczegóły akcji i listę szpitali, które otrzymają darowizny dostępne są TUTAJ.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wesołych Świąt Wielkanocnych

2020 | 04 | 09

Wesołych Świąt Wielkanocnych. Zdrowia, radości i spokoju życzymy wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe godziny pracy salonów sprzedaży (30.03.-11.04.2020)

2020 | 03 | 27

Informujemy, że Salony Sprzedaży w Gdańsku, Białymstoku, Ełku i Suwałkach będą czynne w godzinach od 8:00 do 16:00 w dni powszednie, natomiast w soboty – nieczynne. Biura Budowy pracują bez zmian.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkajmy się online!

2020 | 03 | 20

Szanowni Państwo

mając na uwadze rozwój sytuacji oraz dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo – w najbliższym czasie zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi Salonami Sprzedaży. Pracujemy także nad wdrożeniem czatu online na www.rutkowskidevelopment.pl tak, by w tym wyjątkowym czasie wyjść naprzeciw Państwa potrzebom.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważny komunikat

2020 | 03 | 17

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wprowadziliśmy specjalne środki ostrożności oraz przeszkoliliśmy naszych pracowników zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Wielka Gala Biznesu Polskiego Klastra Budowlanego

2020 | 03 | 11

W sobotę 22 lutego 2020 roku, podczas Wielkiej Gali Biznesu organizowanej przez Polski Klaster Budowlany, wiceminister rozwoju – Robert Nowicki – wręczył rodzinnej marce Rutkowski Development, budującej nieruchomości w całej Polsce, Złotą Perłę Architektury 2019 za projekt osiedla Voda zlokalizowanego w Gdańsku.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

Wizualizacja osiedla Radosnego w Piszu

Nowe mieszkania w Piszu, już w sprzedaży!

2020 | 03 | 04

Nowe mieszkania w Piszu, już w sprzedaży!

Przy ul. Słubickiej w Piszu powstaje Osiedle Radosne. To wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi – w sąsiedztwie znajduje się supermarket Mila i Biedronka, a także Gminny Zespół Szkół.

Read More

CZYTAJ WIĘCEJ

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

  W celu kontaktu z Rutkowski Development sp. j. za pośrednictwem formularza, który jest powyżej prosimy o podanie wskazanych w nim danych. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz nie będzie możliwe wysłanie wiadomości, którą chcesz nam przekazać. Szanujemy Twoją prywatność dlatego informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, przy ul. Elizy Orzeszkowej 36A lok. 3, tel.: (87) 621-60-60, e-mail:biuro@rutkowskidevelopment.pl

  Nasza strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie i dostosować je do Twoich potrzeb. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Możesz dokonać zmiany ustawień plików cookies w dowolnej chwili.

  WIĘCEJ INFORMACJI

  USTAWIENIA PRYWATNOŚCI

  Niezbędne pliki cookieTe pliki cookie są niezbędne do działania witryny i nie można ich wyłączyć na naszej stronie internetowej. Zazwyczaj są one ustawiane wyłącznie w odpowiedzi na podejmowane przez Ciebie działania, które są równoznaczne z żądaniem usług, takich jak ustawienie preferencji prywatności, logowanie lub wypełnianie formularzy. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała Cię o tych plikach cookie, ale niektóre części witryny nie będą wtedy działać. Te pliki cookie nie przechowują żadnych danych osobowych.

  AnalitykaTe pliki cookie pozwalają nam zliczać wizyty i źródła odwiedzin, dzięki czemu możemy mierzyć i poprawiać wydajność naszej witryny. Pomagają nam dowiedzieć się jak użytkownicy poruszają się po witrynie. Wszystkie informacje gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, a zatem anonimowe. Jeśli nie zezwolisz na te pliki cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę i nie będziemy mogli monitorować jej wydajności.

  Social mediaTe pliki cookie są ustawiane aby śledzić Twoją przeglądarkę na innych witrynach i budować profil Twoich zainteresowań. Może to wpłynąć na treść i wiadomości, które widzisz na innych stronach, które odwiedzasz. Jeśli nie zezwolisz na te pliki cookie, możesz nie być w stanie korzystać z tych narzędzi do udostępniania lub nie widzieć ich.

  ReklamyTe pliki cookie mogą być ustawiane za pośrednictwem naszej witryny przez naszych partnerów reklamowych. Mogą być wykorzystywane przez te firmy do budowania profilu Twoich zainteresowań i wyświetlania odpowiednich reklam w innych witrynach. Nie przechowują bezpośrednio danych osobowych, ale opierają się na jednoznacznej identyfikacji przeglądarki i urządzenia internetowego. Jeśli nie zezwolisz na te pliki cookie, zobaczysz mniej ukierunkowane reklamy.