Dobry wybór

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym (20 maja 2024 r.) rozpoczynamy sprzedaż pierwszego etapu (dwie klatki 1 i 2) nowego osiedla Ignatki Forest położonego tuż obok Białegostoku w miejscowości Ignatki-Osiedle, przy ul. Działkowej 1.

W sąsiedztwie całorocznie zielonego Lasu Solnickiego, powstaje nowoczesna zabudowa mieszkalna z wyróżniającą się architekturą. Minimalistyczny design, wykorzystanie odcieni inspirowanych naturą, przestronne tarasy dachowe oraz balkony i loggie (z dużą liczbą przeszkleń), wpłyną na dobre samopoczucie mieszkańców i stworzą harmonijny obraz osiedla.

Apartamenty Ignatki Forest oferują mieszkańcom to, co najcenniejsze – spokój i ciszę po intensywnym dniu. Otaczająca zieleń koi zmysły, a ciekawy design cieszy oko. 

Ignatki Forest – miejsce, w którym zwalnia czas.

Serdecznie zapraszamy na stronę osiedla Ignatki Forest, gdzie znajduje się oferta z wizualizacjami, lokalizacją, charakterystyką nowej inwestycji oraz tabelą z rzutami dostępnych mieszkań:

https://rutkowskidevelopment.pl/oferta/ignatki-forest/ 

Zapraszamy też do kontaktu:

telefonicznego 723 606 723, 721 999 721
lub mailowego: bialystok@rutkowskidevelopment.pl

 

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.