Już niebawem do oferty Rutkowski Development dołączą mieszkania na nowym osiedlu Forma Augustów. Projekt koncepcyjny uwzględnia 2 budynki mieszkalne zlokalizowane na działce przy ul. Arnikowej w Augustowie.

W pierwszym etapie powstanie jeden pięciokondygnacyjny budynek ze spadzistym dachem z ponad 40 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach od 28 m² do 74 m², od 1 do 4 pokoi. W projekcie przy mieszkaniach parterowych zaplanowane zostały ogródki o powierzchni nawet do 118 m², a na ostatniej kondygnacji apartamenty z przestronnymi tarasami, a także pomieszczenie na rowery w hali garażowej.

Inspiracją dla powstającego projektu była historyczna zabudowa Augustowa wykorzystująca drewno i naturalne materiały w wykończeniu, a także kształt trójkąta przywodzącego na myśl żagiel niezbędny na łodziach pływających po okolicznych jeziorach.

Po więcej szczegółów zapraszamy do Salonu Sprzedaży w Suwałkach przy ul. A. Piłsudskiej 9D lub do kontaktu telefonicznego, tel. 723 313 723.

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.