Dobry wybór

Ukończyliśmy właśnie prace projektowe nad parkiem w obrębie realizowanej przez nas inwestycji Sobola Biel i planujemy, że jeszcze w tym roku złożymy wniosek o pozwolenie na budowę. Projekt terenu rekreacyjnego opracowało studio Malinowski Design, specjalizujące się w unikatowych realizacjach z zakresu architektury krajobrazu, nagrodzone wielokrotnie w Polsce i za granicą.


Z uwagi na wymagający teren i złożoność projektu, budowa parku zostanie zrealizowana w etapach. Na przełomie 2 i 3 kwartału 2023 roku rozpoczniemy prace przygotowawcze terenu, równolegle powstanie między budynkami zazieleniony pasaż – główna aleja osiedla, stanowiąca naturalne przedłużenie parku i scalająca strefę mieszkalną ze strefą parkową. Budowę 1. etapu będziemy kontynuować w 2024 roku i w jego zakresie powstanie: strefa rekreacyjna, place zabaw dla młodszych i starszych dzieci, wybieg dla psów. Prace nad parkiem zostaną ukończone wraz z oddaniem do użytku ostatniego budynku osiedla Sobola Biel.

Realizowana przestrzeń parkowa realizuje założenia programu „bez barier”, odpowiadając na potrzeby każdego – niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Ponadto jako jedna z niewielu projektów komercyjnych w Polsce, została zaprojektowana zgodnie ze strategią ESG, będąc niskoemisyjnym, efektywnym energetycznie parkiem samo nawadniającym.

Na terenie parku zostanie odtworzony naturalny krajobraz, a różnorodność zieleni zagwarantuje atrakcyjność parku przez cały rok.
Wierzymy, że budowany park będzie dla mieszkańców osiedla Sobola Biel okazją do częstego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz zbuduje możliwości integracyjne z pozostałymi mieszkańcami.*

*Przedstawione informacje mogą ulec zmianie na skutek nieprzewidzianych uwarunkowań geopolitycznych i rynkowych.
Przedstawione wizualizacje, w tym w szczególności modele budynków, lokali, ich otoczenie, wykończenie czy też wygląd
poszczególnych mieszkań/realizacji/ oraz ich wyposażenie mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą ulec zmianie na etapie realizacji
inwestycji, a przez to różnić się od przedstawionych wizualizacji.

 

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.