Idea kolejnej inwestycji w Węgorzewie nabiera kształtów. Na działce położonej w Węgorzewie przy ul. H. Sienkiewicza planujemy budowę osiedla wielorodzinnego z około 200 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i układach.

Projekt koncepcyjny zakłada powstanie dwóch budynków pięciokondygnacyjnych z halą garażową. Mieszkania na ostatnim piętrze posiadać będą tarasy dachowe, na pozostałych kondygnacjach powstaną balkony, loggie i ogródki. Plany uwzględniają również plac zabaw i miejsca postojowe zewnętrzne. Prace nad projektem nadal trwają, jednak już wiemy, że oferta uwzględniać będzie potrzeby rodzin z dziećmi, jak i singli czy młodych małżeństw. Zostańcie z nami i czekajcie na kolejne informacje.


Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.