Dobry wybór

Niebawem będziesz mógł odkryć na nowo dzielnicę Wysoki Stoczek w Białymstoku. W sercu dzielnicy, u zbiegu Al. 3 Maja i ul. Studziennej, powstaje unikatowy projekt architektoniczny, charakterystyczny dla wielkomiejskiej zabudowy – ALEJA. Jasne elewacje, duża liczba przeszkleń, południowe, przestronne tarasy czy reprezentacyjne części wspólne, to tylko część walorów inwestycji. Atmosferę tego miejsca docenią szczególnie Ci, którzy kochają życie w mieście.

Nowa Aleja. Nowe możliwości.

W ofercie znajdzie się prawie 180 mieszkań i apartamentów z lokalami usługowymi na terenie. Wygodna lokalizacja, ciekawa architektura z dużą liczbą przeszkleń to tylko niektóre atuty nowo powstającej inwestycji.

Wyjątkowo atrakcyjna będzie przestrzeń rekreacyjna na 7. piętrze – do dyspozycji mieszkańców.

Wkrótce pojawią się nowe szczegóły. Śledźcie naszą stronę!

Zainteresowaniu mogą już dokonywać zapisów na listę oczekujących. Zapraszamy do Salonu Sprzedaży przy ul. Transportowej 2D w Białymstoku.

Godziny pracy:
Pon.-Pt. 9:00-17:00
Sob. umówione spotkania

Zadzwoń pod nr. 723 606 723
Napisz wiadomość e-mail: bialystok@rutkowskidevelopment.pl

Stay tunned!

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.