Nie zwalniamy tempa! Jeszcze w tym roku, w przedsprzedaży pojawi się nasza nowa propozycja – nowoczesny apartamentowiec u zbiegu ulic Studzienna i Alei Konstytucji 3 Maja.

W ofercie znajdzie się prawie 180 mieszkań i apartamentów z lokalami usługowymi na terenie. Wygodna lokalizacja, ciekawa architektura z dużą liczbą przeszkleń to tylko niektóre atuty nowo powstającej inwestycji.

Wyjątkowo atrakcyjna będzie przestrzeń rekreacyjna na parterze – do dyspozycji mieszkańców.

Wkrótce pojawią się nowe szczegóły. Śledźcie naszą stronę!

Zainteresowaniu mogą już dokonywać zapisów na listę oczekujących. Zapraszamy do Salonu Sprzedaży przy ul. Transportowej 2D w Białymstoku.

Godziny pracy:
Pon.-Pt. 8:00-18:00
Sob. 9:00-14:00

Zadzwoń pod nr. 721 999 721
Napisz wiadomość e-mail: bialystok@rutkowskidevelopment.pl

Stay tunned!

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

W celu kontaktu z Rutkowski Development sp. j. za pośrednictwem formularza, który jest powyżej prosimy o podanie wskazanych w nim danych. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz nie będzie możliwe wysłanie wiadomości, którą chcesz nam przekazać. Szanujemy Twoją prywatność dlatego informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, przy ul. Elizy Orzeszkowej 36A lok. 3, tel.: (87) 621-60-60, e-mail:biuro@rutkowskidevelopment.pl