Dobry wybór

Nie zwalniamy tempa! Niebawem w przedsprzedaży pojawi się nasza nowa propozycja – nowoczesny apartamentowiec u zbiegu ulic Studzienna i Alei Konstytucji 3 Maja.

W ofercie znajdzie się prawie 180 mieszkań i apartamentów z lokalami usługowymi na terenie. Wygodna lokalizacja, ciekawa architektura z dużą liczbą przeszkleń to tylko niektóre atuty nowo powstającej inwestycji.

Wyjątkowo atrakcyjna będzie przestrzeń rekreacyjna na 7. pietrze – do dyspozycji mieszkańców.

Wkrótce pojawią się nowe szczegóły. Śledźcie naszą stronę!

Zainteresowaniu mogą już dokonywać zapisów na listę oczekujących. Zapraszamy do Salonu Sprzedaży przy ul. Transportowej 2D w Białymstoku.

Godziny pracy:
Pon.-Pt. 8:00-17:00
Sob. 9:00-14:00

Zadzwoń pod nr. 721 999 721
Napisz wiadomość e-mail: bialystok@rutkowskidevelopment.pl

Stay tunned!

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.