Przedstawiamy projekt części wspólnych na naszym ełckim osiedlu Mono Apartamenty. Stonowane, uspokajające barwy, wyszukane materiały i eleganckie wykończenie to cechy, którymi charakteryzuje się projekt aranżacji klatek schodowych na tej nieruchomości.

Mono Apartamenty przy ul. Armii Krajowej w Ełku zachwycają nie tylko lokalizacją czy wykończeniem, to projekt wyjątkowy, nie lada gratka dla tych, którzy lubią dobry design i ciekawe rozwiązania. Ta ponadczasowa doskonałość usytuowana w sercu Ełku charakteryzuje wszechobecna biel  – nie tylko na elewacji, ale także na dachach – co jest unikatem w skali ogólnopolskiej. Biel jest kolorem epoki nowoczesnej – jest czysta, doskonała i nie podlega modzie.

Inwestycję Mono tworzy 125 apartamentów wykonanych w standardzie premium plus oraz 3 lokale usługowe. W budynku znajduje się także hala garażowa, miejsca naziemne od strony dziedzińca i kameralny plac zabaw. Inwestycja jest przyjazna dla niepełnosprawnych.

W ofercie znajduje się szeroki wybór metraży od 33,69 m² do 123,49 m² w tym również te z antresolą. Prywatne, parterowe zielone terasy w apartamentach od strony dziedzińca do około 106 m² lub przestronne balkony z nowoczesnymi panelami szklanymi – zapewnią dodatkową przestrzeń.

Pełną ofertę dostępnych apartamentów możecie POZNAĆ TUTAJ>>
We wrześniu zapraszamy do skorzystania z okazji i możliwości negocjowania z nami ceny. Nie myśl, że Cię nie stać na apartament, skontaktuj się z nami:

Salon Sprzedaży Mieszkań i Apartamentów
Ełk, ul. Armii Krajowej 7B

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.