Trwają przygotowania do uruchomienia kolejnego etapu (klatki 3 i 4) osiedla Ignatki Forest. II etap będzie oferował 75 mieszkań o metrażach od 35 m² do 80 m². Od dziś w Salonie Sprzedaży w Białymstoku uruchomione zostały zapisy osób zainteresowanych kolejnym etapem tej inwestycji. Osoby z listy otrzymają informacje o uruchomieniu sprzedaży kolejnego etapu i jako pierwsze będą mogły wybrać sobie mieszkanie.

Osiedle Ignatki Forest położone jest tuż obok Białegostoku w miejscowości Ignatki-Osiedle, przy ul. Działkowej 1. W sąsiedztwie całorocznie zielonego Lasu Solnickiego, powstaje nowoczesna zabudowa mieszkalna z wyróżniającą się architekturą. Minimalistyczny design, wykorzystanie odcieni inspirowanych naturą, przestronne tarasy dachowe oraz balkony i loggie (z dużą liczbą przeszkleń), wpłyną na dobre samopoczucie mieszkańców i stworzą harmonijny obraz osiedla.

Apartamenty Ignatki Forest oferują mieszkańcom to, co najcenniejsze – spokój i ciszę po intensywnym dniu. Otaczająca zieleń koi zmysły, a ciekawy design cieszy oko. 

Ignatki Forest – miejsce, w którym zwalnia czas.

Serdecznie zapraszamy na stronę osiedla Ignatki Forest, gdzie znajduje się oferta z wizualizacjami, lokalizacją, charakterystyką nowej inwestycji oraz tabelą z rzutami dostępnych mieszkań z I etapu:

https://rutkowskidevelopment.pl/oferta/ignatki-forest/ 

Zapraszamy też do kontaktu:

telefonicznego 723 606 723, 721 999 721
lub mailowego: bialystok@rutkowskidevelopment.pl

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.