Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym (24 czerwca 2024 r.) rozpoczynamy sprzedaż mieszkań z nowego etapu osiedla Matemblevo (budynek C) przy ul. Dolne Migowo 23 E w Gdańsku.

W ofercie IV-piętrowego budynku C znajdą Państwo 20 ustawnych mieszkań, od 2- do 5-pokojowych, o metrażach od ok. 45 m² do 107 m². Inwestycja Matemblevo powstaje w w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Piecki-Migowo. Lokalizacja jest połączeniem komfortowej odległości od centrum miasta z bezpośrednim sąsiedztwem natury. Głównymi atutami osiedla Matemblevo są dachy mansardowe wyłożone wysokiej jakości ceramiczną dachówką, duża liczba przeszkleń, szerokie okna nawet do 4 m, samonośne balustrady – minimalistyczne, bez profili metalowych oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Kameralna, niska zabudowa idealnie wkomponowuje się w okolicę.

Zainteresowanych osiedle Matemblevo w Gdańsku zachęcamy do wizyty w naszym Salonie Sprzedaży przy ul. Węgrzyna 4/U4. Podczas spotkania opowiemy Państwu o inwestycji, pokażemy pierwszy, oddany do użytku budynek na tym osiedlu oraz przedstawimy atrakcyjna ofertę cenową. Spotkanie z naszym doradca Klienta mogą Państwo umówić telefonicznie, tel. 726 722 726724 505 724 lub mailowo: gdansk@rutkowskidevelopment.pl.

ETAP C OSIEDLA MATEMBLEVO sprawdzisz TUTAJ>>

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.