Dobry wybór

Nowe mieszkania w Piszu, już w sprzedaży!

Przy ul. Słubickiej w Piszu powstaje Osiedle Radosne. To wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi – w sąsiedztwie znajduje się supermarket Mila i Biedronka, a także Gminny Zespół Szkół.

Kameralna zabudowa, z daleka od ulicy – sprawia, że będzie można czuć się tutaj bezpiecznie. Bajkowy, dwukondygnacyjny plac zabaw to świetne miejsce nie tylko do zabawy, ale też i rozwoju najmłodszych mieszkańców. Umiejscowiony został w samym sercu inwestycji – tworząc beztroską i bezpieczną przestrzeń.

Pięknie zaaranżowane części wspólne z możliwością wypoczynku na świeżym powietrzu, ponadczasowa architektura ze stonowaną, niestarzejącą się elewacją i zaaranżowana przez architekta zieleń sprawią, ze każdy będzie czuł się tu dobrze.

Zainteresowanych oferta mieszkań na Osiedlu Radosnym w Piszu prosimy o kontakt z naszym Doradcą:

Doradca Klienta
Tel. 532 414 532
biuro@rutkowskidevelopment.pl

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

    W celu kontaktu z Rutkowski Development sp. j. za pośrednictwem formularza, który jest powyżej prosimy o podanie wskazanych w nim danych. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz nie będzie możliwe wysłanie wiadomości, którą chcesz nam przekazać. Szanujemy Twoją prywatność dlatego informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, przy ul. Elizy Orzeszkowej 36A lok. 3, tel.: (87) 621-60-60, e-mail:biuro@rutkowskidevelopment.pl