Kwiecień kończymy dobrą nowiną. Prezes Rutkowski Development – Kamil Rutkowski – został wybrany do Zarządu Podlaskiego Związku Pracodawców obejmując funkcję Wiceprezesa.


PZP to jedna z największych i najbardziej znaczących organizacji biznesowych na Podlasiu, która skutecznie zabiega o lepsze prawo dla polskich przedsiębiorców – dba o ich wizerunek. Związek monitoruje bariery dla przedsiębiorczości i przygotowuje własną ekspertyzę makroekonomiczną. Ponadto, jako jedyna polska organizacja pracodawców posiada przedstawicielstwo w Brukseli i należy do BUSINESSEUROPE – największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE.

Cieszymy się, że codzienny trud, zaangażowanie i odważne, wizjonerskie działanie Prezesa zostało docenione przez zewnętrzną, niezależną instytucję. Jesteśmy dumni, że naszym Zespołem zarządza osoba wszechstronnie uzdolniona, stając się wzorem do naśladowania dla każdego z nas. Serdecznie gratulujemy!

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.