Z radością informujemy, że Rutkowski Group dołącza jako Partner Wspierający do akcji charytatywnej Wielka Wyprawa Maluchów 2024.

Celem tej wyjątkowej inicjatywy jest zbieranie funduszy na pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych poprzez organizację „rajdu” samochodowego z udziałem klasycznych Fiatów 126p. Wyprawa wyruszyła 5 lipca z Warszawy i w planach ma do pokonania 3200 km prowadzących przez 8 krajów Europy. Meta podróży zaplanowana jest na 12 lipca w Monte Cassino.

Za kierownicami Maluchów zasiądą Giganci Motoryzacji, m.in.:

  • Longin Bielak
  • Sobiesław Zasada
  • Maciej Wisławski
  • Rafał Sonik
  • Kajetan Kajetanowicz

Dołączą do nich znane osobistości i autorzy międzynarodowych sukcesów biznesowych. Wyruszą 5 lipca z Warszawy do Monte Cassino gdzie znajduje się meta wyścigu. W imieniu grupy kapitałowej Rutkowski Group wystartują Magda oraz Przemek Rutkowscy. Trzymamy kciuki za naszą Załogę! Nie rywalizujemy na czas a na z

Projekt Wielka Wyprawa Maluchów ma na celu zwrócenie uwagi na problem bezpieczeństwa na drodze. Inicjatywa ta edukuje młode pokolenia w zakresie świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz wspiera dzieci, które w wyniku wypadków potrzebują rehabilitacji, terapii i wsparcia psychologicznego.

 

 

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.