Dobry wybór

Szanowni Państwo

mając na uwadze rozwój sytuacji oraz dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo – w najbliższym czasie zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi Salonami Sprzedaży. Pracujemy także nad wdrożeniem czatu online na www.rutkowskidevelopment.pl tak, by w tym wyjątkowym czasie wyjść naprzeciw Państwa potrzebom.

Doradcy Klienta pozostają do Państwa dyspozycji jak zwykle. Salony Sprzedaży czynne są w dni powszednie – w Gdańsku, Białymstoku i Suwałkach w godzinach 9-17, natomiast w Ełku 7-17.

Zapraszamy Państwa na indywidualne spotkania z naszymi Doradcami, po uprzednim umówieniu się. Przypominamy, że wprowadziliśmy środki ochrony zalecane przez Główny Inspektorat Sanitarny.

Spotkajmy się online, do zobaczenia

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

    W celu kontaktu z Rutkowski Development sp. j. za pośrednictwem formularza, który jest powyżej prosimy o podanie wskazanych w nim danych. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz nie będzie możliwe wysłanie wiadomości, którą chcesz nam przekazać. Szanujemy Twoją prywatność dlatego informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, przy ul. Elizy Orzeszkowej 36A lok. 3, tel.: (87) 621-60-60, e-mail:biuro@rutkowskidevelopment.pl