Dobry wybór

Czy w 2024 roku nadal będą dostępne środki w ramach programu rządowego Bezpieczny Kredyt 2%? Coraz częściej temat ten poruszany jest przez media.

Wiele portali informacyjnych wysuwa teorię, że środki na lata 2023-2024 w ramach programu rządowego Bezpieczny Kredyt 2% mogą się już skończyć w 2024 r. – pisze o tym m.in. portal www.inwestycje.p>>l:

Jeśli dotychczasowe tempo zawierania umów o kredyt hipoteczny w ramach rządowego programu „Bezpieczny kredyt 2%” utrzyma się, to środki przewidziane w tym programie łącznie na lata 2023-2024 (941 mln zł) mogą wyczerpać się do końca tego roku, szacuje wiceprezes Związku Banków Polskich (ZBP) Agnieszka Wachnicka”.

Czy to możliwe?
Na rządowej stronie www.gov.pl>> dnia 1 grudnia 2023 r. pojawiła się informacja:

Kwota z budżetu państwa przeznaczona na bezpieczny kredyt 2% ma wzrosnąć z ok. 11,3 do niemal 16,1 mld zł w latach 2024-2032.“

Trudno jest więc otrzymać jednoznaczną odpowiedź na zadane pytanie. Z pewnością korzystniej byłoby nie zwlekać z zakupem mieszkania w ramach programu Bezpieczny Kredyt 2%, jeśli rozważamy wzięcie w nim udziału. W ofercie Rutkowski Development znajdą Państwo szeroki wybór mieszkań z funkcjonalnymi układami na pięknie zaaranżowanych i ciekawie zaprojektowanych osiedlach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Gdańsk:

Białystok:

Grajewo

Suwałki

Ełk

Giżycko

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.