Dobry wybór

Już wkrótce w sprzedaży pojawi się nasza nowa propozycja – zabudowa wielorodzinna z nowoczesną, kameralną architekturą blisko centrum Ełku.

Przyszli mieszkańcy docenią wygodną lokalizację  – sąsiedztwo centrum handlowego, zielonego Parku Kopernika czy 15 min. pieszo do promenady. Ciekawa, nowoczesna i niestarzejąca się architektura z dużą liczbą przeszkleń oraz przestronne balkony to tylko niektóre atuty nowo powstającej inwestycji.

W ofercie znajdzie się aż 125 mieszkań o różnym metrażu, w tym duża liczba mieszkań o małym metrażu dla tych, którzy szukają okazji do dobrego ulokowania kapitału, oraz 3 lokale usługowe dla branż nieuciążliwych.

Mieszkania na najwyższej kondygnacji będzie wyróżniać zachwycający widok na panoramę miasta i malowniczą okolicę. W ofercie znajdą się także rzadko spotykane w ełckiej zabudowie mieszkania w stylu loft’owym – z antresolą. To nie lada gratka dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń i dobry design.

Zainteresowani mogą już dokonywać zapisów na swoje wymarzone lokum. Zapraszamy do Salonu Sprzedaży przy ul. Armii krajowej 7 B w Ełku.

Godziny pracy:
Pon.-Pt. 7:00-17:00
Sob. 8:00-14:00

Zadzwoń pod nr. 532 414 532
Napisz wiadomość e-mail: biuro@rutkowskidevelopment.pl

Do usłyszenia 🙂

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.