Dobry wybór

W otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w dzielnicy Piecki-Migowo w Gdańsku powstaje wyjątkowy projekt –  kameralne budynki z mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach.

Dachy mansardowe i duża liczba przeszkleń nadadzą inwestycji ponadczasowego charakteru i wyróżnią ją na tle okolicznej zabudowy. Tarasy dachowe zapewnią dodatkowe, komfortowe miejsce do wypoczynku i pozwolą cieszyć się pięknym widokiem na sąsiednie tereny zielone. Ponadto wysoki standard wykończenia, zagospodarowana zieleń na osiedlu i plac zabaw dla dzieci to tylko niektóre z atutów inwestycji. Projektowane osiedle to idealne miejsce do aktywnego życia, które gwarantuje przyszłym mieszkańcom bliski kontakt z naturą, poczucie prywatności oraz niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu na powietrzu. Ponadto pełna infrastruktura komunikacyjna w sąsiedztwie umożliwi łatwy dostęp do udogodnień jakie oferuje centrum Gdańska.

Lista mieszkań i apartamentów dostępna jest TUTAJ>>

Zapraszamy do Salonu Sprzedaży przy ul. Węgrzyna 4/U4 w Gdańsku.

Godziny pracy:
Pon.-Pt. 9:00-17:00
Sob. 9:00-14:00

Zadzwoń pod nr. 724 929 724, 726 722 726
Napisz wiadomość e-mail: gdańsk@rutkowskidevelopment.pl

Bądźcie z nami!

 

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.