Dobry wybór

NOWY ETAP SOBOLA BIEL już w sprzedaży. Teraz największy wybór mieszkań w najlepszych cenach!

Na naszej stronie jest już pełna lista mieszkań dostępnych w nowym etapie – A7. W ofercie aż 116 mieszkań o metrażach od 26 m² do 93 m². Budynek z widokiem na pasaż wypoczynkowy. TUTAJ znajdziecie pełną ofertę.

Dzielnica Przyszłości Sobola Biel powstaje w południowej części Suwałk. To nowoczesna przestrzeń mieszkalna inspirowana koncepcją Miasta – Ogrodu, oferująca bezpieczne, oddzielone od ruchu samochodowego, strefy wypoczynku. Prywatny park o powierzchni prawie 2 ha, zaaranżowana przez architekta zieleń, alejki z ławeczkami oraz sąsiedztwo malowniczego Zalewu Arkadia docenią wszyscy, którzy lubią być blisko natury.

 
Zapraszamy!
 
Salon Sprzedaży w Suwałkach
ul. A. Piłsudskiej 1 (na terenie inwestycji)
T. 721 919 721
e-mail: biuro@sobolabiel.pl

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.

    W celu kontaktu z Rutkowski Development sp. j. za pośrednictwem formularza, który jest powyżej prosimy o podanie wskazanych w nim danych. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz nie będzie możliwe wysłanie wiadomości, którą chcesz nam przekazać. Szanujemy Twoją prywatność dlatego informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, przy ul. Elizy Orzeszkowej 36A lok. 3, tel.: (87) 621-60-60, e-mail:biuro@rutkowskidevelopment.pl