Dobry wybór

Planowana inwestycja Rutkowski Development powstanie przy ul. Działkowej w Białymstoku, w dzielnicy Ignatki. Na działce o powierzchni 10 800 m2 powstanie czterokondygnacyjny budynek z ponad 100 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, a także z halą garażową.

Projekt koncepcyjny uwzględnia miejsca postojowe naziemne i dla rowerów, komórki lokatorskie praz plac zabaw i strefę rekreacji. Proponowana koncepcja stanie się atrakcyjną alternatywą dla kosztownych i ciasnych mieszkań w Białymstoku. Przyszli mieszkańcy osiedla docenią sąsiedztwo zieleni i bliskość ważnych punktów na mapie miasta.

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Development Sp. J. jest niedozwolone.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.