Dobry wybór

Planowana inwestycja Rutkowski Development powstanie przy ul. Działkowej w Ignatki Osiedle. Na działce o powierzchni 10 800 m2 powstanie czterokondygnacyjny budynek z ponad 100 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, a także z halą garażową.

Apartamenty Ignatki Forest powstaną w sąsiedztwie całorocznie zielonego Lasu Solnickiego o zróżnicowanym drzewostanie. Projekt koncepcyjny uwzględnia miejsca postojowe naziemne i dla rowerów oraz komórki lokatorskie. Na osiedlu planowany jest bajkowy plac zabaw o dużej powierzchni oraz strefy do rekreacji i wypoczynku. Proponowana koncepcja stanie się atrakcyjną alternatywą dla kosztownych i ciasnych mieszkań w Białymstoku. Przyszli mieszkańcy osiedla docenią sąsiedztwo zieleni i bliskość ważnych punktów na mapie Białegostoku.

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, budynków, mieszkań, lokali usługowych, pomieszczeń, jak też inne informacje i materiały promocyjne udostępniane przez Dewelopera, w tym prezentowane wizualizacje i opisy realizowanych tudzież planowanych inwestycji mają wyłącznie charakter poglądowy, służąc jedynie do celów reklamowych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 oraz art. 611 Kodeksu cywilnego, czy też w szczególności zapewnienia w myśl art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego. Zastrzega się, iż podczas realizacji mogą nastąpić zmiany lub modyfikacje w szczególności w zakresie architektury, zagospodarowania terenu, udostępnianych informacji i materiałów promocyjnych (w tym wizualizacji), wykorzystywanych materiałów budowlanych oraz odstępstwa w kolorach, błędów i pominięć. Wszystkie udostępniane przez Dewelopera teksty, wizualizacje oraz pozostałe informacje i materiały promocyjne są chronione przez prawo autorskie. Powielanie, rozpowszechnianie, czy też każdorazowe użycie bez uprzedniej zgody przez Rutkowski Group Sp. z o.o. jest niedozwolone.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego za pośrednictwem poniższego formularza lub telefonicznie: 723 606 723.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.