Dobry wybór

Nowa inwestycja w Gdańsku przy ul. Dolne Migowo już w sprzedaży! Matemblevo to ponadczasowy projekt, który charakteryzuje się prostą formą, dynamiką, unikalnością oraz zróżnicowaniem. Wyjątkowe apartamenty tylko teraz w najlepszych cenach. Sprawdź ofertę i wybierz apartament najlepszy dla Ciebie. Zapraszamy na stronę MATEMBLEVA TUTAJ>>

Światła, płacz, śmiech, szczekanie psa – zostaw codzienność za sobą i odetchnij w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Otwórz okno i odpocznij, ciesz się chwilą spokoju i korzystaj z uroków życia na osiedlu Matemblevo w Gdańsku. Obok miejskiego zgiełku, na tyle daleko by go nie słyszeć i na tyle blisko by z niego korzystać. Czerp pełnymi garściami z tego co najlepsze, bez kompromisów – w zgodnie z samym sobą.

Take the breath.
Matemblevo czeka właśnie na Ciebie.

Głównymi atutami osiedla Matemblevo są dachy mansardowe wyłożone wysokiej jakości ceramiczną dachówką, nowoczesne rozwiązania projektowe, duża liczba przeszkleń i dbałość o każdy szczegół. Kameralna, niska zabudowa idealnie wkomponowuje się w okolicę.

Matemblevo tworzą 63 apartamenty wykonane z wysoką dbałością o każdy szczegół. W ofercie, w I etapie znajduje się szeroki wybór metraży od około 31 m² do 88 m².

Po więcej informacji i listę apartamentów dostępnych w ofercie zapraszamy na stronę MATEMBLEVA TUTAJ>>

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.