Dobry wybór

W miniony wtorek (13 września 2022) Sopot odwiedzili przedstawiciele najlepiej prosperujących firm rodzinnych w Polsce. Spotkanie zorganizował magazyn Forbes, a firma Rutkowski Development już po raz drugi została laureatem rankingu 100 Najcenniejszych Polskich Firm, reprezentując (jako nieliczna) branżę deweloperską.

Na Forum Firm Rodzinnych Forbes podjęto temat obecnej kondycji biznesu rodzinnego. Spotkanie uświetniła debata Test wartości w kryzysie. Czy nadszedł czas na nowy charakter „rodzinności” w biznesie? prowadzona przez redaktora naczelnego Forbes.pl. Do debaty zostały zaproszone wyjątkowe persony, profesjonaliści i autorytety w swojej branży: Grzegorz Maliszewski – główny ekonomista Banku Millenium, Kamil Rutkowski – Prezes Rutkowski Development, Piotr Grabowski – z ramienia GWLAW oraz Izabella Kolmetz (Polipack). „Pandemia i nowo powstała sytuacja gospodarcza stały się dla nas szansą rozwoju, którą wykorzystaliśmy. Odważne marzenia o utworzeniu Grupy Kapitałowej Rutkowski zamieniamy w rzeczywistość.” – przyznaje Kamil Rutkowski, Prezes Rutkowski Development.

Finałem gali było wręczenie nagród laureatom 100 Najcenniejszych Polskich Firm. Ranking Firm Rodzinnych to zestawienie przedsiębiorstw wiarygodnych, rzetelnych i transparentnych, aktywnie wspierających rozwój społeczności lokalnej i będących w regionie najbardziej dynamicznymi w rozwoju firmami. Czujemy się zaszczyceni, znajdując się w pierwszej piątce zestawienia i otrzymując wyróżnienie po raz kolejny. Serdecznie gratulujemy także pozostałym laureatom.

Link do artykułu: https://www.forbes.pl/forum-firm-rodzinnych/2022/artykuly/ruszyla-v-edycja-forum-firm-rodzinnych/qqgrdq6 

 

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.