Dobry wybór

W dniu 9 kwietnia br. w Hotelu Bellotto w Warszawie zostaliśmy uhonorowani certyfikatem „Gwiazda Rankingu Buildera”. To prestiżowe wyróżnienie, przyznane przez redakcję miesięcznika „Builder” oraz PwC Polska.

Cieszymy się, że grupa kapitałowa Rutkowski Group została doceniona w ramach analizy pięciu edycji rankingu, uwzględniającej dane finansowe za lata 2018-2022. Dzięki osiągniętym wynikom zdobyliśmy tytuł w kategorii deweloperów z największym przychodem w województwie warmińsko-mazurskim.

To ogromne wyróżnienie potwierdza nasze miejsce w gronie 300 największych firm budowlanych, w tym generalnych wykonawców, producentów materiałów budowlanych oraz deweloperów, a także firm inżynieryjno-projektowych.

To nie tylko powód do dumy, ale również do refleksji nad naszym wkładem w rozwój polskiego budownictwa. Obecność Rutkowski Group w projekcie „Build the Future”, prowadzonym przez miesięcznik „Builder”, PwC Polska oraz Dun & Bradstreet, pokazuje zaangażowanie całego Zespołu w rozwój branży oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Dziękujemy naszemu Zespołowi za ciężką pracę i zaangażowanie, a także naszym Klientom i Partnerom za zaufanie i współpracę. Jesteśmy zmotywowani do dalszego rozwoju i podejmowania kolejnych wyzwań.

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.