Dobry wybór

Pomimo trudnego 2020 roku, nie daliśmy za wygraną. Doskonalenie naszej jakości zaowocowało docenieniem przez branżę deweloperską. Otrzymaliśmy aż 3 nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach:

  • Tytuł Budowlana Firma Roku 2020 r. w północno-wschodniej Polsce, nadany przez magazyn Builder. Nagroda jest potwierdzeniem osiągnięć firmy i docenieniem jej pozycji na rynku w 2020 roku, który postawił przed branżą dodatkowe, zupełnie nowe wyzwania wywołane pandemią.
  • Diamenty Forbesa 2021 r., otrzymane od biznesowo-informacyjnego miesięcznika Forbes. To najbardziej znany i ceniony ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej rozwijających się w ciągu ostatnich trzech lat działalności.
  • a także Osobowość Branży dla Pana Prezesa Antoniego Rutkowskiego jako uznanie dla talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem na wymagającym i konkurencyjnym rynku.

 

Niezwykle nam miło!

Otrzymane tytuły są docenieniem naszej codziennej pracy i profesjonalizmu. Nie da się także ukryć, że wyróżniają nas na tle konkurencji. Czasem warto stanąć „na rzęsach” by później zobaczyć się w szeregu Najlepszych 🙂

MASZ PYTANIE?

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci informacji. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.